Planeeringute ja keskkonnakomisjoni koosolek toimub 2. veebruaril

30.01.23

Planeeringute ja keskkonnakomisjoni koosolek toimub 2. veebruaril algusega kell 18.00 Vallamaja 2. korruse koosolekute saalis

Päevakorras:

Tuuleenergia eriplaneeringu algatamine.

Puude raieks ja hoolduslõikuseks loa andmise kord.

Eelarve- ja majanduskomisjoni koosolek toimub 1. veebruaril 2023.

30.01.23

Eelarve- ja majanduskomisjoni koosolek toimub 1. veebruaril 2023. a algusega kell 18:00 volikogu saalis.

Päevakord

  1. Raasiku valla 2023. a eelarve muudatusettepanekud
  2. Teehoiukava muutmine
  3.  Kohapeal algatatud teemad

Volikogu komisjonid

30.01.23

Eelarve- ja majanduskomisjon:

  1. Reelika Pirson-Heinloo -  komisjoni esimees
  2. Andre Sepp -  komisjoni aseesimees
  3. Garina Toomingas
  4. Eliis Kahlo
  5. Tiina Rühka
  6. Heidi Peramets
  7. Kaido Kirsip
  8. Kalev Villem
  9. Ants Kivimäe
  10. Andres Kallaste
  11. Maarja Sikut
  12. Meeli Teder
  13. Heimar Leoste
  14. Mihkel Must

Eelarve- ja majanduskomisjoni koosolekute protokollid

Revisjonikomisjon

  1. Tiina Rühka – komisjoni esimees
  2. Priit Pebsen – komisjoni aseesimees
  3. Mihkel Must
  4. Marianne Põld

Revisjonikomisjoni aastaaruanne 2022

Planeeringute- ja keskkonnakomisjon

  1. Kadi Tammaru -  komisjoni esimees
  2. Lauri Betlem - komisjoni aseesimees
  3. Andre Sepp
  4. Andres Kallaste
  5. Avo Möls
  6. Garina Toomingas
  7. Ingrid Nurja
  8. Ivar Vilberg
  9. Jako Reinaste
  10. Janno Hert
  11. Kaido Kirsip
  12. Kaspar Anderson
  13. Katrin Vene
  14. Lauri Mõisja
  15. Mihkel Must
  16. Priit Pebsen
  17. Reelika Pirson-Heinloo
  18. Sulev Puumeister
  19. Tiit Reeder 

Planeeringute- ja keskkonnakomisjoni koosolekute protokollid

Haridus-, kultuuri-, sotsiaal- ja spordikomisjon

  1. Andres Kallaste -  komisjoni esimees
  2. Kristi Vader -  komisjoni aseesimees
  3. Aare Ets
  4. Andra Allik
  5. Avo Möls
  6. Garina Toomingas
  7. Gertha Kunitsõn
  8. Ivar Vilberg
  9. Kadi Tammaru
  10. Kristiina Välba
  11. Külli Friedemann
  12. Mari Möls
  13. Nikolai Kunitsõn
  14. Rene Lill
  15. Vello Luts

Haridus-, kultuuri-, sotsiaal- ja spordikomisjoni  koosolekte protokollid