Kontaktid

Aadress: Tallinna mnt 24 Aruküla Harjumaa 75201 
Telefon: 60 70 348, 555 66 131
E-post: raasiku.vald@raasiku.ee
Registrikood: 75010708

Vallavalitsuse tööajad:
Esmaspäeval, teisipäeval, kolmapäeval 08.00 - 12.00 ja 13.00 - 17.00
Neljapäeval 08.00 - 12.00 ja 13.00 - 18.00

Reedel 08.00 - 13.00
Dokumente on võimalik jätta ka vallamaja postkasti

Panga rekvisiidid:

IBAN EE331010002026014000 SEB pank
Välismakseks vajalikud panga rekvisiidid:
AS SEB Pank
Tornimäe 2, Tallinn
BIC/SWIFT: EEUHEE2X

IBAN EE842200001120205412 Swedbank
Välismakseks vajalikud panga rekvisiidid:
SWEDBANK AS
Liivalaia 8, 15040 Tallinn
SWIFT/BIC: HABAEE2X

Alates 01.01.2020 võtab Raasiku vallavalitsus vastu ainult e-arveid. Meie e-arvete operaator on Omniva.
E-arvetest lähemalt saab lugeda siit.

Ametnike haridus ja eriala

Ametnike vastuvõtt eelregistreerimisel. Sellekohane soov edastada otse ametnikule, kelle kontaktid leiate altpoolt.

Töötajate kontaktandmed

3.06.24
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Vallavanem Toomas Teeväli 6070580, 5246387 toomas.teevali(at)raasiku.ee Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Arendusjuht Ametikoht täitmata    

Kantselei

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Vallasekretär Gunnar Nuuma 6070416 gunnar.nuuma(at)@raasiku.ee E,T,K 9-12, 13-16; N 9-12, 13-18 R 9-13 (ette helistamine soovituslik)
Infosekretär Marju Maalt 6070348, 55566131 marju.maalt(at)raasiku.ee E,T,K 9-12, 13-16; N 9-12, 13-18; R 9-13 (ette helistamine soovituslik)
Jurist Ingrid Ots-Vaik 53402929 ingrid.ots-vaik(at)raasiku.ee  
Registripidaja Heli Tenslind 6070470, 53461462 heli.tenslind(at)raasiku.ee Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
IT-juht Priit Kaskel 59123617 priit.kaskel(at)raasiku.ee  
Infotöötlusspetsialist Hiie Soe 6070455 hiie.soe(at)raasiku.ee  

Haldus- ja ehitusosakond

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Osakonnajuhataja Riina Rand 6070589, 55566133 riina.rand(at)raasiku.ee Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Keskkonnaspetsialist Johanna Sepmann 6070750, 55512527 johanna.sepmann(at)raasiku.ee Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Maakorraldaja Emma Maria Vaarik 53 804 210 emmamaria.vaarik(at)raasiku.ee Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Planeeringute spetsialist Indrek Mikk 53501209 indrek.mikk(at)raasiku.ee Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Ehitusspetsialist Kaire Koitne 51 980 862 kaire.koitne(at)raasiku.ee Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Teede- ja taristuspetsialist Arvo Täks 53843310 arvo.taks(at)raasiku.ee Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Järelevalvespetsialist Olga Kajanen 5200945 olga.kajanen(at)raasiku.ee Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Haldusspetsialist Ain Külim 54501812 ain.kulim(at)raasiku.ee Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Arhitekt Eeva Avik 55 566 132 eeva.avik(at)raasiku.ee Vastuvõtt eelneval kokkuleppel

Haridus- ja sotsiaalosakond

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Osakonnajuhataja       Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Haridus- ja kultuurispetsialist Kai Sinisalu 51 993 723 kai.sinisalu(at)raasiku.ee  
Lastekaitsespetsialist Anu Nõlve 53787802 anu.nolve(at)raasiku.ee Vastuvõtt eelneval kokkuleppel, vastuvõtt Raasiku sotsiaalkeskuses igal neljapäeval kell 10.00-13.00
Sotsiaaltööspetsialist Karin Möllits 6070248, 55567128 karin.mollits(at)raasiku.ee Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Sotsiaaltööspetsialist (erivajadustega inimesed) Anna Karula 55541805 anna.karula(at)raasiku.ee ISTE projekt
Hoolduskoordinaator Maarika Grau 58864141 maarika.grau(at)raasiku.ee Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Perede- ja ennetustööspetsialist Ametikoht täitmata    
Sotsiaalpedagoog Õnnela Metsaorg 53008466 onnela.metsaorg(at)raasiku.ee Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Psühholoog       Psühholoog haridusasutustes (Raasiku kool, Pikavere Mõisakool, Aruküla lasteaed). Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Sotsiaalpedagoog Carmen Kärg 53878004 carmen.karg(at)raasikukool.edu.ee  
Noorte heaolu spetsialist Paula Štšerbo 

58552548

paula.stserbo(at)raasiku.ee  

Finantsosakond

       
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Finantsjuht Jelena Aasma 55520067 jelena.aasma(at)raasiku.ee  
Raamatupidaja Meeli Teder 5017483 meeli.teder(at)raasiku.ee  
Raamatupidaja Kätlin Peegel 6070380 katlin.peegel(at)raasiku.ee  

Raasiku Valla Sport

       
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Juhataja Uku Hinsberg 58171262 uku.hinsberg(at)raasiku.ee