Haldus- ja ehitusosakonna kontaktid

21.05.24
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Osakonnajuhataja Riina Rand 6070589, 55566133 riina.rand(at)raasiku.ee Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Keskkonnaspetsialist Johanna Sepmann 6070750, 55512527 johanna.sepmann(at)raasiku.ee Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Maakorraldaja Emma Maria Vaarik 53 804 210 emmamaria.vaarik(at)raasiku.ee Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Planeeringute spetsialist Indrek Mikk 53501209 indrek.mikk(at)raasiku.ee Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Ehitusspetsialist Kaire Koitne 51 980 862 kaire.koitne(at)raasiku.ee Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Teede- ja taristuspetsialist Arvo Täks 53843310 arvo.taks(at)raasiku.ee Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Järelevalvespetsialist Olga Kajanen 5200945 olga.kajanen(at)raasiku.ee Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Haldusspetsialist Ain Külim 54501812 ain.kulim(at)raasiku.ee Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Arhitekt Eeva Avik 55 566 132 eeva.avik(at)raasiku.ee Vastuvõtt eelneval kokkuleppel

 

Teehooldaja kontaktid

Teede talihooldajate ülevallalisteks kontaktideks Raasiku vallas on: e-mail  raasikuteehoole@gmail.com, kontaktelefon 53595805

Riigimaanteid hooldab Eesti Keskkonnateenused AS Lisainfo: https://transpordiamet.ee/maanteed-veeteed-ohuruum/teehoole 

Hooldepiirkond

Teehooldaja

nimi

Valvetelefon 24/7

e-post

Ida-Harju

Eesti Keskkonnateenused AS

621 7720

idaharju@keskkonnateenused.ee

Teadete esitamine riigiinfo telefonil 1247 või allpool toodud kontaktidel.

Riigimaanteede maanteeinfo ööpäevaringne infonumber: tel.1247, e-post: teeinfo@112.ee

Tänavavalgustuse riketest teatamine:  raasikurikked@prosystem.ee