« Tagasi

Aruküla alevikus Raja tn 10 kinnistu võõrandamine enampakkumise korras

Raasiku vallavalitsus võõrandab avaliku enampakkumise korras Aruküla alevikus Raja tn 10 (katastritunnus: 65101:001:0841) elamumaa kinnistu, mis asub piirkonnas, kus hoonestus ja kruntide paigutus on väljaarenenud.

Kinnistu asub ühisveevärgi- ja kanalisatsiooniga liitumispiirkonnas ning juurdepääs on avalikult asfaltkattega teelt. Lisainformatsiooni liitumistingimuste kohta annab Raven OÜ: e-post  raven@raasiku.ee; tel 5043336.

Kinnistul on kehtivad projekteerimistingimused, mis on kätte saadav siit: http://atp.amphora.ee/raasikuvv/index.aspx?itm=250805

Aruküla alevik on looduslähedane piirkond elamiseks, kuid samas ainult 15 minuti rongisõidu kaugusel Tallinnast. Siin on olemas kool, lasteaed, kultuurimaja ning erinevaid huvitegevusi on mõeldud nii lastele kui täiskasvanutele.

Pakkumise esitamisega võtab pakkuja endale kohustuse tasuda oksjoni objekti eest pakutud hind ja sõlmida müügileping enampakkumise teates märgitud tingimustel ja kehtestatud tähtaja jooksul. Müügileping sõlmitakse suurima pakkumuse teinud isikuga.

Notariaalne müügileping ja asjaõigusleping tuleb sõlmida 30 päeva jooksul alates tulemuste kinnitamisest. Müügilepingu sõlmimise päevaks peab olema tehingu eest tasutud.

Pakkumisi saab teha oksjonikeskkonnas: https://www.osta.ee/oksjonil-muua-kinnistu-raja-tn-10-arukula-alevik-184740620.html